BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

PARTICIPARE OLIMPIADE * 50% din elevi au participat la etapa locala a olimpiadelor; * La etapa nationala au participat 23 de elevi si au obtinut: - 1 premiu I - 8 premii II - 4 premii III - 5 mentiuni * Premii obtinute la faza zonala: Premii I Formatia de muzica traditionala Trio Pastravanu Canto popular 2 premii Corul Juventus Animae ACTIVITATI EXTRACURRICULARE 1. Elevii participa la concerte si spectacole dedicate unor evenimente. 2. Biblioteca Judeteana organizeaza seri de initiere muzicala impreuna cu elevii Liceului de Arta Victor Brauner 3. Elevii liceului participa la expozitii de grup sau individuale. 4. Liceul de Arta Victor Brauner organizeaza Concursul national de pian Carl Czerny si Concursul national de interpretare instrumentala si vocala Emanuel Elenescu. 5. Cursuri internationale de maiestrie.
REZULTATE
- PLAN DE SC
- CONTACT
- COMISII METODICE
- REZULTATE
- RESURSE
- ARGUMENT
- ADMITERE
- VOTEAZA !!!
- GLAERIE FOTO

CabanovaXL Flash Site Builder. Site web, domeniu .com,.net si hosting gratuit. Fa-ti propriul homepage.